Przewodnik wycieczek kulinarnych poszukiwany!

 

Szukamy Was! Tych, którzy jedzenie i picie kochają miłością najszczerszą. Dołącz do naszego zespołu od trzech lat tworzącego najlepsze wycieczki kulinarno-kulturowe w Polsce!

 

Poszukiwany/poszukiwana:

PRZEWODNIK WYCIECZEK KULINARNYCH

Miejsce:

KRAKÓW I TRÓJMIASTO

 

Jesteśmy Eat Polska. Działamy w Warszawie, Krakowie i Trójmieście. Kochamy jedzenie, kochamy wódkę i kochamy Polskę. Naszą pasją jest dzielenie się tą miłością z obcokrajowcami spędzającymi czas w Polsce. Zabieramy ich na długi spacer, w czasie którego jemy, pijemy i rozmawiamy. Przede wszystkim rozmawiamy. Prowadzimy przemiłe konwersacje przy wspólnym stole opowiadając czemu w Polsce jedzenie jest kwaszone? Czemu pijemy wódkę? Skąd się u nas wzięły sery podpuszczkowe? Czy wódkę można trzymać w drewnianych beczkach? Dlaczego płynny miód w marcu jest podejrzany? I dlaczego Żubrówka pachnie cynamonem?

Jeśli chciałbyś/chciałabyś opowiedzieć o tym i dziesiątkach innych spraw naszym gościom, dołącz do nas!

 
Czego oczekujemy:

– absolutnego uwielbienia dla polskiej kuchni lub wódki
– szerokiej wiedzy i chęci ciągłego zdobywania nowej
– umiejętności łączenia wiedzy kulinarnej z historyczno-kulturową
– znajomości lokalnego rynku gastronomicznego i bycia na bieżąco z trendami
– bezbłędnego angielskiego
– łatwości nawiązywania kontaktów
– dyspozycyjności w godzinach wycieczek (13-17 oraz 17-21, różne dni tygodnia)

 

Co oferujemy:

– dołączenie do zespołu jako przewodnik Food Tourów lub Vodka Tourów
– pracę bliską marzeniom (kiedy sami opowiadamy, że zajmujemy się zawodowo chodzeniem do restauracji i prowadzeniem rozmów – to robi wrażenie:)
– atrakcyjne wynagrodzenie za każdą wycieczkę
– udział we wspólnym kształtowaniu jednego z najbardziej oryginalnych produktów turystycznych w Polsce
– satysfakcję bycia ambasadorem polskiej kuchni, wódki i kultury

 

Jeśli czujesz, że to praca dla Ciebie, napisz do nas! Nie oczekujemy CV. Chcemy wiedzieć dlaczego to Ciebie powinniśmy przyjąć do zespołu. Pamiętaj, że stwierdzenie “polska kuchnia nie jest mi obca” jest prawdziwe dla kilkudziesięciu milionów osób w Polsce:) Pokaż nam jak dużo o niej wiesz i podziel się entuzjazmem! Nie zapomnij zaznaczyć której dziedziny dotyczy Twoje zgłoszenie (polska kuchnia czy polska wódka? Może obie?), w którym mieście możesz pracować (Kraków, Trójmiasto?) oraz określ swoją dyspozycyjność (ile czterogodzinnych wycieczek byłbyś/byłabyś skłonny/a poprowadzić w tygodniu?). Czekamy na zgłoszenia: team@eatpolska.com

 

Zespół Eat Polska